• חדש
Waynoda 690 חתיכות 10 גיליונות דבק עצמי ויניל אותיות מספרים קיט, האלפבית מספר מדבקות,מדבקות עבור סימן,מטבח,דלת, עסקים, כתובת מספר (שחור-לבן, 1 אינץ')

Waynoda 690 חתיכות 10 גיליונות דבק עצמי ויניל אותיות מספרים קיט, האלפבית מספר מדבקות,מדבקות עבור סימן,מטבח,דלת, עסקים, כתובת

ILS 13.48
טובה זמינה

כמות

✅הגדרת ערך - כל חבילה מגיעה עם 690 חתיכות 10 גיליונות דביק מדבקת אותיות למלאכת יד, כולל 260 יצירות אותיות, 260 יצירות אותיות קטנות, 100 חתיכות מספרי ו-70 Piceces סימני פיסוק. ✅גודל כל אות, מספר סמל אמצעים כ. 1 אינץ '/ 25.4 מ " מ גובה, מתאים גודל מאפשר לך להשתמש למטרות רבות. ✅אמין חומר - אלה אותיות מדבקות על בקבוקי מים עשויות ויניל, עמיד למים, עמיד, עמיד לשימוש, יכולים לשמש במשך זמן רב, מתאים שונים לשימוש פנימי וחיצוני. ✅קל לשימוש - יש עיתון תומך, סרט על למות לחתוך מספרים קיט, צריך רק לקלף את נייר גיבוי של המדבקה, כך שאתה יכול להשתמש בו בנוחות ובמהירות, מקל על מספרים או אלפבית לאן אתה רוצה לתייג; תהליך זה מביא לך הרבה כיף ותחושה של הישג. ✅רחב של יישומים - אלה חיצוני מכתב מדבקות יכול להיות מיושם על כל משטח חלק כמו חלונות, מתכת, זכוכית, פלסטיק, סקייטבורד, גיטרות, בקבוקים, מכוניות, מחשבים, טלפונים, פחי אשפה מכסים, כתובת אור, סימן ס, מלאכה, מספרי רחובות, פלדה הדואר, מוסך פחים, מכונות תיוג,חדר מספר תיוג, מרפסת עמודים וכו'.צבע : שחור לבן | גודל : 1 אינץ'.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה