• חדש
BlazePod פלאש LED רפלקס תרמילי אימון איגרוף & אמנויות לחימה ספורט. משפרת את התפיסה, זמני תגובה, מהירות & זריזות - עבור מאמנים ואנשים באגרוף חדרי כושר, בתי הספר וכו'.

BlazePod פלאש LED רפלקס תרמילי אימון איגרוף & אמנויות לחימה ספורט. משפרת את התפיסה, זמני תגובה, מהירות & זריזות - עבור מאמנים

ILS 598.50
טובה זמינה

כמות

התרמילים אור עם עוצמה RGB נוריות עם 8 אפשרויות צבע, ומאפשר לך למקסם כל פעילות עם צבעים שונים עבור משתמשים שונים.לנתח את התוצאות על פי פעילות או שחקנים על האפליקציה שלנו.מילדים ועד קשישים, חובבי כדי ספורטאים מקצועיים, Blaze Pod של התאים מניע נהדר לכל גיל או רמת כושר.לעזור להם לקבל את זה נלחם קצה!.✔️ BLAZEPODS משופרת הדרכה : לחדד את הלוחמים המוח במהירויות עיבוד עבור מהיר יותר ויעיל יותר תגובות תוך שיפור המודעות שלהם של אזור ההתקפה כדי להגיב טוב יותר היריבים תנועות משתמש אינטואיטיבי תרמילי בפעילויות שונות.להגיב ולתקוף, חשמל, מיזוג, טבעת תנועה, זריזות, כוח כל מחוזק באמצעות אלה מלהיב הכשרה תרמילים. ✔️ קישוריות & עמידות Blaze Pod ארוך טווח אוטומטי חיבור מגיע עד 40 מטר, מה שמבטיח קישוריות עבור מגוון רחב של פעילויות בכל מיני הגדרות.עקוב אחר הביצועים שלך עם כל ברז החוצה, מיס פגע למדוד את זמן התגובה שלך למטה כדי בשנייה. ✔️כל סיבוב ביצועי ספורט : Blaze Pod נועד לשיפור כושר, כמו גם קוגניטיביות בקבלת החלטות שיפור מסוים מיומנויות לחימה. ✔️BLAZEPOD מאמן הערכה כוללת : מאמן הערכה כוללת 6-LED אור תרמילי כדי ליצור את רוב פעילות אתגרית, תחרויות בדיקות עבור ספורטאים המתאמנים. ✔️ אינטואיטיבי תרמילי Blaze Pod הוא בעיצוב ייחודי visual cue תאורה תרמילים הם מאוד אינטואיטיבי עם כפתורים או חלקים נעים. ✔️ BLAZEPODS משופרת הדרכה : לחדד את הלוחמים המוח במהירויות עיבוד עבור מהיר יותר ויעיל יותר תגובות תוך שיפור המודעות שלהם של אזור ההתקפה כדי להגיב טוב יותר היריבים תנועות משתמש אינטואיטיבי תרמילי בפעילויות שונות.הפודים מיועד להשפעה והדרכה יכולים לעמוד במהירות גבוהה אגרופים, אינטנסיבי, בועט מ-לוחמים בכל רמות משקל.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה