• חדש
Kuster בוטאן לפיד,למילוי חוזר מטבח לפיד מצית,מתאים לכל בוטאן טנקים הלחמה עם נעילת בטיחות מתכווננת להבה ברביקיו,קרם ברולה,האפייה הלחמה(בוטאן גז לא כלול)

Kuster בוטאן לפיד,למילוי חוזר מטבח לפיד מצית,מתאים לכל בוטאן טנקים הלחמה עם נעילת בטיחות מתכווננת להבה ברביקיו,קרם ברולה,האפייה

ILS 17.98
טובה זמינה

כמות

【מקצועי כיתה】מושלם עבור שף מקצועי או מושבע אופים בבית, הלפיד שלנו מספק תחרות להבה עקביות ואמינות; Piezo לחץ הצתה מאפשר מהיר, מיידי תאורה.אזהרה : כדי למנוע יותר מדי לחץ פנימי, לפידים לא צריך להיות יתר על המידה. 【בטוח וקל להתאים】מתכוונן להבת הלפיד בנוי עם CE TUV מוסמך אלומיניום, פלסטיק ABS, כדי להבטיח נוחות ארגונומית. 【שימושים מרובים】לפיד הוא לא רק את המטבח, ניתן להשתמש במספר דרכים; הוא נהדר עבור sous vide, flambe, צורב בשר, בר קוקטיילים, הדלקת אש, סיגרים, כתמים, מנגל על האש, לקמפינג, וגם על מלאכה, אמן לעבודה, כגון אמנות שרף. 【יישום רחב & מתנה טובה】לפיד מצתים יכול לשמש חיצונית, ברביקיו, חירום ריתוך, מדריך DIY, החיים מצית, חימום, הפשרה, בישול ביתי, וכו'.באותו הזמן, שלנו הלחמה מגיע עם המעודן אריזה, אשר מתאים מאוד כמתנה לתת לאחרים.אתה צריך מטבח מקצועי הלפיד שלך צורב בשר? -אתה צריך מחשב נייד בישול לפיד עבור קמפינג או ברביקיו? -אתה עדיין מחפש לפיד עשה זאת בעצמך?Kuster פרימיום תכליתי בישול הלחמה!אין צורך לבזבז מאות דולרים על מסעדה יוקרתית כדי ליהנות מארוחה טובה!עם Kuster מטבח לפיד, אתה יכול ליהנות איכות ארוחה בבית עם המשפחה שלך!שף בישול לפיד, אידיאלי עבור flambe, קרם ברולה, בר קוקטיילים, הדלקת אש, סיגרים, כתמים, מנגל על האש, קמפינג, מלאכה, אמן העבודה, DIY, הלחמה, קלייה ועוד.לתוספת בטיחות וביטחון, הלפידים שלנו תמיד הספינה ללא גז בוטאן!בבקשה להבטיח את כיבוד המיכל יש זמן אוניברסלי מילוי טיפ הערה - אנא הפעל את אש הצתה לכיוון "קרוב" כאשר אתה לא משתמש בו.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה