• חדש
תוספת 3D גדולים הגולגולת קוביית קרח עובש סיליקון תבניות קרח לוויסקי הגולגולת קרח מגשי עם משפך גדול הפה כוס הגולגולת מייצר קרח עם שרף שוקולד סוכר וויסקי קרח עובש למסי?

תוספת 3D גדולים הגולגולת קוביית קרח עובש סיליקון תבניות קרח לוויסקי הגולגולת קרח מגשי עם משפך גדול הפה כוס הגולגולת מייצר

ILS 20.98
טובה זמינה

כמות

[ בטוח & בריא ] חומר עשוי 100% סיליקון באיכות מזון, כדי להבטיח מוחלטת ביטחון מזון,הגולגולת קוביית קרח עובש להוסיף נוזל,היה סמוך ובטוח לשימוש שלנו קרח עובש. [ 2 קרח עובש עם 2 משפכי ] 2 צורת גולגולת תבניות קרח לוויסקי (3.5 x 3 x 2 סנטימטר) , לא תדאג על התזה בעת מילוי גדול הגולגולת קוביית קרח עובש עם מים, סודה, שוקולד שרף או חומרים אחרים.המים הזרקת כמות מומלצת 5/6 של עובש, נא לא להזריק יותר מדי מים כדי למנוע מהמים לקפוא, נפיחות, ואז לגרום לדליפת מים. [ קל להסיר קרח & נקי ] רך וגמיש סיליקון, נפרדים מלפנים ומאחור כדי לקחת קרח פשוט.ניקוי זה על ידי עולה או מדיח הכלים הם בסדר. [ רב תפקודי ] זה גם יכול להיות מיושם כמו הגולגולת קרח עובש, הגולגולת שרף עובש,גולגולת סוכר עובש, הגולגולת שוקולד עובש, סבון עושה כלים.וזה נחמד להיות מיושם במגוון אירועים כמו ליל כל הקדושים, חג המולד, מסיבות יום הולדת עוגת וויסקי מסיבת אירועי החג קישוטים וכו'. [ להכין משקאות אטרקטיבי, קר יותר מצחיק ומהנה. הרעיון של לשים חיה קרח הגולגולת שלך כוס או בקבוק.גודלו צורת גולגולת מגשי הקרח יכול להירגע משקאות לתקופה ארוכה יותר, להמיס לאט.גודל : 2 יח ' (חדש).

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה