• חדש
חזרה אלונקה הכרית - ד ר אושרה הקלה כאבי גב, תמיכה המותני, פריצת דיסק, סכיאטיקה הקלה על כאב, יציבה תיקונים, היצרות של עמוד השדרה, כאבי צוואר, תמיכה ישיבה ממושכת (כחול)

חזרה אלונקה הכרית - ד ר אושרה הקלה כאבי גב, תמיכה המותני, פריצת דיסק, סכיאטיקה הקלה על כאב, יציבה תיקונים, היצרות של עמוד

ILS 31.45
טובה זמינה

כמות

✔️ YESINDEED - להשיג הקלה מיידית מכאבים בגב ולא להפסיק לסבול. ✔️ YESINDEED - הייחודי שלנו טיפה צורה בחזרה אלונקה הכרית תוכננה במיוחד עבור אלה הסובלים כאבי גב, היה מומלץ על ידי אורתופדים על מתיחה, תמיכה בעת ישיבה. ✔️ YESINDEED הביתה - טיפול כירופרקטיקה - תוכלו לחסוך זמן יקר ביקור עולה על כירופרקט עם רק כמה דקות של שימוש יומי, אתה יכול לחוות את אותן הטבות כמו ביקור יקר כירופרקט או ביצוע יוגה מתיחות. ✔️ YESINDEED - להשתמש בבית או בעבודה - אם אתה עובד מול המחשב במשך שעות רבות, במקום גב האלונקה כרית בגב התחתון ואני מרגיש תמיכה זה יהיה להקל על כאבי הגב שלך בבית, למתוח את הגב שלך בצורה כזאת, כי החוליות יפתח וליצור הקלה. ✔️ YESINDEED - אחריות לכל החיים – לשים את האנרגיה שלך להרגיש טוב יותר עם סיכון נמוך יותר לחזור אלונקה הכרית.עיסוי כף הרגל.הרמת הרגליים.הצוואר להרים אותו גורם הגוף העליון שלך גמיש, פותח את החזה והריאות לקדם עמוק נשימה.הגב התחתון תמיכה.זה קל לשימוש, 5 דקות, 2 פעמים ביום זה כל מה שצריך כדי לשפר בחזרה בריאות.מתקדם איתך כמו שאתה מרוויח גמישות, לשפר יציבה, ולבנות בריאות עמוד השדרה.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה