• חדש
מברשת שיניים תותבות שכר הטרחה בתיק, תותבות מקרה,תותבות כוסות אמבטיה,שיניים תותבות מיכל עם סל תותבות מחזיק עבור נסיעות,הפה שומר לילה מסטיק שכר טרחה מיכל (ורוד)

מברשת שיניים תותבות שכר הטרחה בתיק, תותבות מקרה,תותבות כוסות אמבטיה,שיניים תותבות מיכל עם סל תותבות מחזיק עבור נסיעות,הפה

ILS 115.35
טובה זמינה

כמות

✔ איכות גבוהה&ביצועי עלות גבוהים : עשויים טמפרטורה גבוהה עמיד, יציב, עמיד, כיתה רפואית PP חומר,זה שיניים תותבות אמבטיה ניקוי השריה כוס בטוח והיגייני ולא ריח.והופק על ידי Seiko מכונות, משטח בהיר ויפה, עם כמה איטום ואנטי-דליפה מאפיינים.מגיע עם חינם שני ראשים מברשת ניקוי וגם לשטוף סל. ✔ MUL TIPURPOSE שימוש : שיניים תותבות תיבות לא רק עבור שיניים תותבות במקרה או וההתקשרות המיכל, אך גם יכול לשמש לאחסון הפה שומר, שומר לילה, invisalign, מוצצים, teethers, גבוה גימור עדין תכשיטים, gum, לנשוך את השומרים אורתודונטי מכשירי חשמל.מה עוד, זה שיניים תותבות תיבת הופך אותו נוח לנשיאה שיניים תותבות מקום ומונע מקרי טיפול נזקים.מתנות אידיאלי עבור קשישים, פעוטות במשפחה, או אפילו למטיילים קטנים כמו קופסא לאחסון. ✔ קל המשמש נושא : בצורת 3.27" X 2.99" X 3.03" אינץ, יש מספיק מקום בתוך הקופסא כדי לאחסן את מטפטף נוזל שנאסף על שיניים תותבות.הזמינות של עמוק יותר נפח עושה את זה קל לטבול את שיניים תותבות או גשרים בין לילה ב ניקוי. ✔ קל לניקוי : שנן אמבטיה תיבת מצוידים להסרה שטיפה סל אשר מסייע לטפטף רטוב שיניים תותבות, יבש אותם במהירות מבלי לשפוך את הנוזל בכל מקום אחר.בונוס מברשת עבור אלה קשה להגיע מגרעות זה צריכים קצת יותר קרצוף. ✔ לאחר שירות ומכירות : אנו מספקים איכות גבוהה, חסכוני מוצרים, יש כל בעיה או אי שביעות רצון עם איכות המוצר.אנחנו תומכים החזר את שירות ההחזר.קדימה, לקנות בביטחון! עכשיו.צבע : ורוד.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה