• חדש
4 ערכת עזרה ראשונה רפואית בהחייאה להציל את המסכה, מבוגר/ילד כיס החייאה, מקרה קשה עם רצועת יד, כפפות, רפידות הכנה של אלכוהול, אחד דרך שסתום החייאה הפנים ערכת המגן.

4 ערכת עזרה ראשונה רפואית בהחייאה להציל את המסכה, מבוגר/ילד כיס החייאה, מקרה קשה עם רצועת יד, כפפות, רפידות הכנה של אלכוהול,

ILS 144.45
טובה זמינה

כמות

"4 PACK - החייאה להציל את המסכה קיט : את Asa Techmed החייאה עזרה ראשונה מסכת קיט המועדפת על ידי אנשי מקצוע אבל הוא מתאים לכל אחד.את זה כל אחד ב-הערכה כוללת את כל מה שאתה צריך לבצע בבטחה החייאה תוך הגנה על עצמך מפני זיהום לחצות.כלול בערכה הזו היא לטקס חינם שקוף החייאה הפנים המגן, צדפה תיק עם רצועת יד, הכנה של אלכוהול רפידות, כפפות, והוראות. "מהר ויעיל : במקרה חירום, זמן מוגבל, אובדן חמצן יכול להיות קריטי, אתה יכול להיות בטוח שאתה נותן יותר יעיל חילוץ נשימות עם המסכה.תוספת חמצן נתון באמצעות מסיכת החייאה של כניסת חמצן מעלה את ריכוזי החמצן על ידי 50%.זה עוזר לקיים את האיברים resusitate מהר יותר.הסר את השסתום לחבר את המסכה כדי מפוח כדי להגדיל את המטופל חמצן בריכוז 100% . "איכות גבוהה + קל לשימוש שלנו : מסיכת החייאה כולל אחד דרך מסנן שסתום אלסטי רצועת ראש כדי לאפשר ידיים חופשיות operation.By באמצעות מסיכת החייאה, אתה מבטל את הצורך לצבוט את המטופלים האף סתום ועל כל נשימה נתון יהיו שתי נקודות כניסה במקום אחד בלבד, מה שהופך כל נשימה לספור אפילו יותר.הצדפה המקרה הוא קל משקל, קל לנשיאה בכל יום, תרמיל, תיק חירום או עזרה ראשונה.זה מצורף רצועת היד גורם נושא מאוד נוח. "עבור אנשי מקצוע + שאינם אנשי מקצוע : זה ערכת החייאה הוא נבחר על ידי פרמדיקים, חובשים, שירותי הצלה, חילוץ, צוללנים, מכבי אש, אכיפת החוק ועוד.זה גם נהדר עבור כל מי שרוצה להיות מוכן לכל דבר.להחזיק אחד בבית, אחד ברכב, במשרד, סירה, תיק טיולים, ציוד מחנאות, או בכל מקום שאתה אולי צריך לנצל את מיומנויות החייאה. "מתאים למבוגרים או ילדים : אתה יכול להשתמש בזה מסיכת החייאה לחילוץ על מבוגר או ילד.הערה : כדי להשתמש במסכה על ילד, אתה צריך לסובב את המסכה כך חלק רחב יותר הוא מעל האף לבין החלק הצר יותר הוא, מעל הפה.נהדר עבור החייאה אימונים על בובות, כמו גם.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה