• חדש
YOBEST התינוק בלול, גדול במיוחד Playard, פנימיות וחיצוניות ילדים פעילות המרכז עם אנטי להחליק, בסיס יציב בטיחות חצר משחקים עם סופר רך לנשימה רשת, הגדר אזור משחקים עבור תינוק?

YOBEST התינוק בלול, גדול במיוחד Playard, פנימיות וחיצוניות ילדים פעילות המרכז עם אנטי להחליק, בסיס יציב בטיחות חצר משחקים

ILS 224.61
טובה זמינה

כמות

אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.להדפיס את החזרת תווית משלוח.שולחים את זה!.אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.להדפיס את החזרת תווית משלוח.שולחים את זה!.לשחרר את הידיים של אימא : הקטנים צריכים דאגת כל הזמן, עם זאת, כאשר יש לך דברים שונים, אתה לא תמיד יכול לשים לב התינוק שלך.למרבה המזל, YOBEST ניידת, לול פונה לשום מקום לתוך מקום בטוח לשחק!לשמור את התינוק הרחק נזק, אמהות יכול לשחרר את הידיים כדי לעשות את הדברים שלך.הערה : המוצר אינו מכיל אוקיינוס הביצים.ליהנות משחק גדול איזור : YOBEST גדול במיוחד לשחק עט לספק שטח נרחב, את גודל חיצוני הוא 75x59x27inch/190x150x70cm, גודל פנימי הוא 72x56x27inch/184x141x70cm, כמעט 3 תינוקות ו-3 מבוגרים יכולים זוחל, עומד, לשחק, לישון ולחלוק את האושר יחד.העיצוב של הקיר מאפשר לילדים לשחק בצורה בטוחה טווח.ואתה לא צריך לראות את הילד שלך כמו נץ!אתה יכול לנוח, לראות טלוויזיה, לדבר בטלפון, וכו ' ..תעשה את מה שאתה צריך.בטיחות ידידותי לסביבה חומר s בטיחות בזמן העבודה.זה בדיוק מה שאתה מקבל עם YOBEST התינוק בלול. 910 צינור x 8. 700 צינור x 8. 620 צינור x 8. פלסטיק משותפת x 4. מוצצת כוס x 4. ישר Tees x 8. אוקספורד רשת x 1.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה