• חדש
מקרן, מסך עם עמוד 120 אינץ ' 16:9 HD 4K חיצוני מקורה מסך הקרנה עבור קולנוע ביתי 3D מהירות קיפול-מקרן, מסך עם מעמד הרגליים לשאת את התיק הקרנת הסרט קמטים.

מקרן, מסך עם עמוד 120 אינץ ' 16:9 HD 4K חיצוני מקורה מסך הקרנה עבור קולנוע ביתי 3D מהירות קיפול-מקרן, מסך עם מעמד הרגליים

ILS 133.49
טובה זמינה

כמות

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . 【מסך הקרנה】 - 120 אינץ ' 16 : 9 HD 4 K מסך, 16 : 9, יחס 160° זווית צפייה רחבה, מסך הקולנוע מיועד מתן חדה, תמונות ברזולוציה גבוהה, מועשר צבעים העליון חוויית צפייה שונה הצגת עמדה. 【אקספרס ההתקנה】 - מקרן מסך עם מעמד מוכן להגדיר במהירות-תוך כמה דקות.פשוט בצע את ההוראות על ידי שמקשר את צינור קצר במהירות להדק את מקרן, מסך מסגרת בתוקף;אם יש רוח, אתה יכול לתקן את הפיגום על הקרקע. 【נוח לנשיאה】 - מקרן מסך שנעשו על ידי קל משקל אך יציב אלומיניום, נייד מסך הקולנוע מסגרת יכול להיות בקלות מועבר לשום מקום עם כלל רך מרופד תיק נשיאה להיות מוגן היטב.זה בקלות צופף את המטען, סדאן כלול!זה עושה את זה קל לנסוע יחד עם המשפחה לטיולים, קמפינג, או בחצר האחורית הסרט לילה ect. 【 חומרים באיכות גבוהה】 שבוצעו על - טבעי, בד פוליאסטר, מסך הקרנה הם שקיפות דו-צדדי הקרנה בהבחנה גבוהה ציפוי, אשר ביצוע בסדר, חוט שידרה גמישות, לא קרלינג, ללא קמטים. 【יישום רחב】 - מקרן, מסך עם מעמד,מושלם עבור קולנוע ביתי, בתי ספר, משרדים, חתונות, הכנסייה,חינוך, חדר ישיבות מצגת, להציג בפומבי, בחוץ הסרט ;גם יכול לשמש עבור מצגות Power Point ו מציג אחר.תצוגה גודל : 102.4× 63.4 ס " מ.מסגרת גודל : 98.8 × 59.8 אינץ'.יחס מבוא 16 : 9. "A"צינור*3;"ב"צינור*6;.פלסטיק מחבר*6;. 90°פלסטיק מחבר*2;.הקרקע ציפורניים*4;בסיס*2;.מסך*1;אחסון התרמיל*1. המסך יכול להיות מקופל ללא קמטים.את מקרן, מסך קל משקל.בתנאי התרמיל יכול בקלות לשאת את המקרן המסך בעת נסיעה.בוא יש לך נייד קולנוע פרטי.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה