• חדש
חבל קפיצה עם מונה (הגרסה המשודרגת), אלחוטי קפיצה בחבל בשביל גברים, נשים, ילדים משוקלל קפיצה בחבל, מתכוונן קפיצה בחבל בשביל כושר, מתאים לשימוש פנימי וחיצוני אימון ספור?

חבל קפיצה עם מונה (הגרסה המשודרגת), אלחוטי קפיצה בחבל בשביל גברים, נשים, ילדים משוקלל קפיצה בחבל, מתכוונן קפיצה בחבל בשביל

ILS 29.98
טובה זמינה

כמות

????【אלחוטי לקפוץ/חבל קפיצה】 את קופצת בחבל תומך בשני חבל ואלחוטיים מצבים, אשר ניתן לשנות באופן חופשי.זה אומר שלא רק אתה יכול גופנית בחוץ, אתה לא לדאוג לגבי המגבלות של מרחב רעש במהלך פעילות גופנית כאשר אתה כושר בבית. ????【חבל קפיצה עם מונה】 עם HD תצוגת LED על מהירות זו קפיצה בחבל, אשר רשומות טיימר, משקל, קלוריות, ועיגולים הוא שימושי כדי לפקח על פעילות גופנית התקדמות, ומאפשר לך לממש קל יותר. ????【מתכוונן קפיצה בחבל】זה קפיצה בחבל יכול להתאים את החבל על פי האורך הרצוי, אשר ניתן להשתמש בו על כל משטח.תרגיל קפיצה בחבל לנשים, גברים, ילדים.אתה יכול להשתמש בו עבור קפיצה בחבל crossfit, כושר גופני, ירידה במשקל, פעילות גופנית אירובית. ????【עמיד פלדה חבל】פלדה החבל מוגן על ידי PVC לנדן שהופך אותו עמיד יותר קפיצה על חבל.להשתמש בצורה חלקה, מבטל מסבכים ולא מתפתל, אשר מביא אותך מושלם פעילות גופנית. ????【אבטחת איכות】בנוי עם גוש מתכת בתוך ידיות, משוקלל קפיצה בחבל מאפשר לך לקבל את כל הקלוריות שריפת יתרונות / אם אי פעם יש לך בעיה עם התרגיל שלך חבל על כל סיבה, רק הקשר שלנו.חבל דילוג, היא פעילות אירובית מתאימה לרוב האנשים.עם שריפת שומן יעילות הרבה יותר גבוהה מאשר ריצה ושחייה,.תוך שיפור התיאום של הגוף כולו,.פחות רגישים ספורט נזק.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה