• חדש
דלת המכונית צעד, SENNMONN מתקפל על גג המכונית מתלה שלב לעמוד הדוושה, על בריח הדלת, תומך בשתי הרגליים, עומס מרבי 485 ליברות, גישה נוחה אל הגג עבור רוב מכונית, רכב שטח, משאית (כ?

דלת המכונית צעד, SENNMONN מתקפל על גג המכונית מתלה שלב לעמוד הדוושה, על בריח הדלת, תומך בשתי הרגליים, עומס מרבי 485 ליברות,

ILS 50.98
טובה זמינה

כמות

עיצוב מחוספס : רחב פלטפורמה תומכת בשתי הרגליים כדי לעמוד על מקסימום יציבות, 8.66" L x 2.36 וו", ה " אלומיניום מטוסי כיתה בניית פלדה עושה את הדלת של המכונית צעד קל משקל אך חזק מספיק כדי לתמוך 485lbs.מספק נוקשה ובטוחה תמיכה כאשר אתה עומד.בטוח עבורך ועבור הרכב שלך : את דלת המכונית. שלב זה נועד עם 14 אנטי להחליק חריצים כדי להגדיל את אנטי להחליק את האזור, למנוע נפילה וגם החלקה.צפיפות גבוהה מעובה משושה גומי כרית נמנע לפגוע או לסחוט את מסגרת הדלת.להגן על צבע הרכב מפני שריטות.אחת הפעולות הבאות כדי להתקין : אתה יכול פשוט קרס על הדלת בריח ולגשת במהירות את הגג.כלפי מעלה עיצוב עושה את זה מפתן יותר גבוה מאשר מסורתיים צעדים 4-6 ס " מ, מאפשר לך מספיק גובה כדי להגיע לגג של הרכב שלך כדי להעמיס ציוד או מטען התיבה, להוציא את השלג לרדת, ואפילו לשטוף את הרכב גג!.מתאים לכל דגמי רכב : עם זווית מתכווננת מבנים, זה אוניברסלי עבור כל סוגי הרכב הדלת, בריחים, תואם עם כל כלי הרכב בשתי הדלתות הקדמיות ואחוריות.הכבדות מספריים לנעול מבנה דו-כיוונית עם כוחות הופך את חיבור מאוד חזק ובטוח.זה לא לנענע.במקום זאת, הוא מתוכנן להיות יציבה בכל תנאי.מתקפל & נייד : זה מתקפל דלת המכונית שלב הוא קל לנשיאה (במשקל רק 1.48 ק " ג).כאשר לא בשימוש, זה יכול להיות מקופלת בקלות ומאוחסן שקית אחסון.כולל : 1 x רכב הדלת צעד, 1 x שקית אחסון, 5 x DIY מדבקת, 2 x מיקרופייבר מגבת.כלל מיקרופייבר מגבת יכולה לעזור לך לנגב את האבק.בכל פעם המוצר הוא קרס על הדלת תפס, בבקשה לבדוק אם מפתן הדלת הוא אופקי. 1. הרם את מפתן הדלת ולהתקין אותו מחדש. 2. להתאים את rotatable גומי, כך שהוא מתאים את מסגרת הדלת טוב יותר. 3. להתאים את המתאים ביותר זווית יהיה מוצק.שלב דלת המכונית גישה לגג.המכונית שלב קרס הגג.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה