• חדש
Softsoap - US05266A SOFTSOAP אנטי-בקטריאלי סבון ידיים נוזלי מילוי, הדרים טריים, 50 גרם בקבוק סבון רחצה, סבון בכמות גדולה, לחות, אנטיבקטריאלי יד סבון (חבילה של 6)

Softsoap - US05266A SOFTSOAP אנטי-בקטריאלי סבון ידיים נוזלי מילוי, הדרים טריים, 50 גרם בקבוק סבון רחצה, סבון בכמות גדולה,

ILS 53.73
טובה זמינה

כמות

אנטיבקטריאלי יד סבון : הוכח קלינית כדי לחסל 99.9% של חיידקים (ב שטיפת ידיים מבחן מול הנפוצים הבאים חיידקים מזיקים : S. aureus & E. coli.).סבון ידיים מילוי : נוח 50 גרם מילוי גודל.לחות סבון אנטי-בקטריאלי : נוסחה ייחודית עם קרם לחות מותיר את העור מרגיש רך ומוגן.עור נבדק : היד הזו, סבון עור נבדק ועדין על הידיים.SOFTSOAP : להשוות SOFTSOAP נוזלי סבון ידיים מותגים של קצף סבון ידיים, סבון אורגני, סבון טבעי, כולל ד " ר ברונר של סבון קסטיליה, גברת מאייר הוא סבון ידיים, יונה בר וסבון עץ התה סבון.נוזל סבון ידיים : SOFTSOAP נוזלי סבון ידיים היא אלטרנטיבה מצוינת בר סבון, סבון תוצרת בית.שימוש הערה : יש להימנע ממגע עם העיניים.במקרה של מגע, שטוף במים.סגנון : הדר טרי Softsoap אנטי-בקטריאלי נוזלי סבון ידיים, פרי הדר טרי מנקה כשהוא מותיר את העור מרגיש רך ומוגן.בזכות נוסחה ייחודית, המשאבה צריכה להיות רק מילאו עם Softsoap אנטי-בקטריאלי נוזלי סבון ידיים.מומלץ לשטוף ידיים עם סבון ומים זורמים נקיים במשך 20 שניות.טרי ניחוח הדרים מגבירה את שטיפת ניסיון, מה שהופך את זה סבון ידיים את תוספת מושלמת לכל מטבח או אמבטיה. (*ב שטיפת ידיים מבחן מול הנפוצים הבאים חיידקים מזיקים : s.Aureus & E. coli).

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה