• חדש
ללא מנקה הבריכות נטו, בריכה עלה הרחפן רשת רשת עם מוט טלסקופי נשלף ג ' קוזי כלי ניקוי הבריכה חומרי ניקוי ואביזרים מנקה ספא בריכה בריכה (340cm)

ללא מנקה הבריכות נטו, בריכה עלה הרחפן רשת רשת עם מוט טלסקופי נשלף ג ' קוזי כלי ניקוי הבריכה חומרי ניקוי ואביזרים מנקה ספא

ILS 19.48
טובה זמינה

כמות

【עמיד & קל】סטנדר עלה לגרוף את " פרימיום באיכות גבוהה macromolecular המתחם, חסון, לא קל להיות פגום, מה שהופך את השימוש ליותר נוח, אתה לא צריך להיות מוטרד על ידי נזק של מלונות עלה גורף. 【בסדר-רשת סל】המים הרחפן בשימוש קרוב רשת בסדר סל עיצוב, כך גם קטן צף פסולת ניתן להישאב החוצה, מה שהופך את המים יותר נקיים.אף אחד לא אוהב לראות כמה שרידים צפים על פני המים. 【חסכוני & יישום רחב】הבריכה הזאת רשתות הוא זול יותר מאשר בבריכה לשטוף מכונה, לחסוך הרבה כסף.ואני גם יכול להשתמש ב מעל הקרקע/inground בריכת שחייה, בריכת נוי, ג ' קוזי, מעיין.עלים מים מוגזים נקי & מזמין!. 【ייחודי קצוות מעוגלים עיצוב】קצוות מעוגלים כדי להגן על הבריכות, ספינות מפני נזק, החיבור סעיף נועד להיות מהודק על כל סטנדרט מוט טלסקופי, עמיד וקל משקל. 【לשמור על הבריכה מסודר & ליהנות בקיץ】עלה הרחפן לעזור כפות עלים וסוגים אחרים של פסולת שלך, בריכת שחייה, בריכה, ג ' קוזי, מזרקה או גדול באקווריום.עלים מים מוגזים לטהר מזמין.ליהנות שמח הזמן שלך בריכת שחייה!.צבע : (3*40 ס " מ).

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה