• חדש
3D אשליה אופטית אור LED לילה, 16 צבעים משתנים עם שליטה מרחוק ילדים קישוט חדר השינה מנורת שולחן, תאורה יצירתיים מתנות לילדים, איפקס אגדות אוהדים (MY747-קאוסטית)

3D אשליה אופטית אור LED לילה, 16 צבעים משתנים עם שליטה מרחוק ילדים קישוט חדר השינה מנורת שולחן, תאורה יצירתיים מתנות לילדים,

ILS 22.48
טובה זמינה

כמות

❤די ייחודי מתנה מגניבה לילדים או חברים - יצירתי, מדהים, תאורה דומה לשום דבר שאי פעם היה, מושלם עבור הענקת מתנות, במיוחד לילדים, מתנת יום הולדת, מתנות חג המולד, הפסטיבל מתנות או החבר הכי טוב של המתנה. ❤3 D אפקט חזותי - חידוש 3 D אשליה בלילה יש אור יפה הולוגרמה השפעה, והיא הרבה יותר טוב בחושך.צבעים נהדרים, מדהים מחפש, ניתן לשים בחדר השינה, הילד החדר, הסלון או חגיגת יום הולדת כמו אור דקורטיבי. ❤7 צבעים משתנים להרוויח יותר כיף - 7 singel אור, 1 אוטומטי הדרגתי משתנה ל-8 דגמים, ממש מגניב מתנה, מגיע עם סגנונות שונים, מה שהופך את זה יותר כיף לשחק עם, אתה יכול לבחור את הצבע שלך, מצב הרוח שלך, הצבע שלך. ❤חכם מגע מתג ,קל לשימוש - משתלת אור, מיועד לילדים לשחק עם כפתור אחד מבצע, הילדים יכולים לשחק בעצמם.לחץ על כפתור מגע אחרון צבע, ולאחר מכן לחץ עליו שוב, רכב שינוי הצבע. ❤בטוח לילדים - עשה עם הבטיחות של הילדים בראש, sturdily נבנה עם צעצוע-כיתה ABS בסיס 3 D המנורה השתמש באיכות גבוהה הוביל אור אשר אינו מקבל חם, לספק 100% בטוח לשחק הסביבה.סגנון : MY747-קאוסטית.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה