• חדש
פסוריאזיס הקרקפת טיפול שמפו טבעי אורגני בוץ טיפול עבור גירוד, דרוג ואדמומיות. גם יעיל נגד קשקשים, Seborrheic דרמטיטיס, אקזמה. אין זפת פחם. עבור גברים ונשים. 8.45 Fl Oz

פסוריאזיס הקרקפת טיפול שמפו טבעי אורגני בוץ טיפול עבור גירוד, דרוג ואדמומיות. גם יעיל נגד קשקשים, Seborrheic דרמטיטיס, אקזמה.

ILS 59.85
טובה זמינה

כמות

????פסוריאזיס & אקזמה הקלה : זה פסוריאזיס בקרקפת שמפו נגד קשקשים לטיפול מרגיע לי מגרד ומתקלף בקרקפת נגרמת על ידי פסוריאזיס, אקזמה או דרמטיטיס.להשתמש מדי יום או כל יום אחר רק כמו שמפו רגיל בעליל כדי להפחית אדמומיות. ????מרגיע את הקרקפת שמפו : מימה, להזין, ולטהר את הקרקפת עם דרמטיטיס עם שמפו אורגני, כבול שמן ארגן כדי לחשוף רך, שיער יפה.קצת עובר דרך ארוכה, זה קצף לתוך קצף עשיר עם עדין, ארומה ארצי. ???? 100% מרכיבים טבעיים : זה סולפט חינם שמפו לא מכיל זפת פחם.זה גיבש עם כבול בוץ, שמן ארגן ורק חומרים אורגניים.הכבול משמש 100% אורגני, נקטף מצפון אירופה, והוא מאוד עשיר בריפוי fulvic ו חומצות humic. ✔ מהימן ומגובה ע " י המדע : כבול הוא מכובד על ידי שני מדענים ורופאי עור שלה עשיר וייחודי ביו מאפיינים.כל טחב צמחים המוצרים מאושרים לציית האיחוד האירופי קפדנית של מוצרי קוסמטיקה דרישות הבטיחות. ????עצה עבור שיער צבעוני : זה טבעי, שמפו יעיל ומנקה לעומק, אז זה יכול להפחית את הצבע של שיער צבוע.אנו ממליצים על הימנעות צובע את השיער שלך אם אתה נתקל אקזמה, דרמטיטיס או פסוריאזיס, כמו זה יכול לגרום flare-ups.השמפו הזה הוא מאוד יעיל נגד הסימפטומים של פסוריאזיס, אקזמה, כי כבול בוץ שאנו משתמשים בו מכיל כמות עצומה של fulvic (2%) ולא מניות (40%) של חומצות, כמו גם כמה אחרים microelements לחדור עמוק לתוך העור לנקות אותו ביסודיות.זה מאפשר חומרים מזינים ומינרלים להתאושש נזק.הוכח מדעית היתרונות של fulvic ו חומצות humic : .

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה