• חדש
12 מטרים של לחץ נמוך לחבר צינור גז RV מהר ניתוק גז צינור 1/4 בטיחות שסתום מפסק מתאים & זכר מלאה זרימת Plug עבור קראוונים.

12 מטרים של לחץ נמוך לחבר צינור גז RV מהר ניתוק גז צינור 1/4 בטיחות שסתום מפסק מתאים & זכר מלאה זרימת Plug עבור קראוונים.

ILS 26.82
טובה זמינה

כמות

????【לחבר את הקרוואן】- יש 1/4 נקבה מהר נתק את המחבר בקצה אחד של הצינור, ו-1/4 זכר מהיר נתק את מחבר בקצה השני.אתה יכול לחבר את פרופן ציוד ישירות בלחץ נמוך גז לספק את הקרוואן, ללא תוספת מיכלי פרופן. ????【מתאים】 : את 12ft ארוך-צינור מושלם עבור נייד גריל, מחבת, תנור, בור אש, גם נחמד Camco אולימפי 5100, 5500 גריל, RV גריל, חניך גריל ועוד שגריל עם חיבור מהיר פרופן חיבור. ????【FUCTION חזק】 : את מהירות חיבור זרנוק עשוי גומי עמיד ואיכותי 100% פליז מוצק.הוא משמש כדי להתחבר לחץ נמוך גרילי גז המשולב מכוניות מהירות על רוב הנסיעות קדימונים.זה גם יכול להרחיב את השימוש בחלל, לשמור על הגריל במרחק בטוח מן הקרוואן, אתה לא צריך לדאוג לגבי שריפת שומן צורב החיצוני של הקרוון שלכם. ????【התקנה קלה】 : RV גריל חיבור מהיר בצינור מצויד יד-הידוק handwheel, ושני משותפת מסתיים (זכר ונקבה ניתוק מהיר), אשר יכול להיות מחובר במהירות ללא כלי עבודה.אתה יכול בקלות להמיר פאונד. הפרופן לתוך מהיר להתחבר קמפינג גריל על RV, חוסך לך זמן. ????【חנות עם ביטחון】 : Funmit לדבוק לספק את כל הלקוחות עם פשוט, יעיל חוויית קנייה של מכשיר גדול החלפת חלקים, ולהוכיח כי יש לנו את האיכות הגבוהה ביותר חלקים ושירות שם.אנחנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו, והלקוחות שלנו הם ממוקדים, כמו עסק.אם יש לך בעיה באיכות, אנא צור קשר עם Funmit צוות שירות הלקוחות בזמן, וננסה כמיטב יכולתנו כדי לפתור את הבעיות שלך. ·חיבור מהיר גז צינור מתאים לרוב בלחץ נמוך גריל. ·12 מטר יכול לשמור את הגריל שלך הרחק את הקרוואן ולהגן RV שלך. ·אם אתה RVer, אנו ממליצים על מוצר זה, כי זה כל כך מתאים חוצות ברביקיו!.על בעיות בטיחות, עדיף לנהל דליפה לבדוק לפני השימוש.לוודא שכל אביזר קשרים באופן מלא התהדקה.לפני התקנת הצינור על הציוד שלך, בדוק כדי לוודא כי הצינור הוא מן לפתוח באש.שמור את הצינור מן בטמפרטורות גבוהות.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה