• חדש
מוצק סיליקון שחור מסגרת לוחית רישוי מכסה 2 Pack - מלפנים ומאחור רכב צלחת סוגר בעלי. חלודה הוכחה, רעשן הוכחה, מזג אוויר-הוכחה ( שחור).

מוצק סיליקון שחור מסגרת לוחית רישוי מכסה 2 Pack - מלפנים ומאחור רכב צלחת סוגר בעלי. חלודה הוכחה, רעשן הוכחה, מזג אוויר-הוכחה

ILS 25.48
טובה זמינה

כמות

חלודה הוכחה, רעשן הוכחה, כל פגעי מזג האוויר - מיוצר עם תעשייתיים פרימיום סיליקון, מוצק 2 חבילת הרישוי לשמיכה מלוטש, עיצוב יעיל לא רק נראה טוב עם 6 צבעים לבחירה, אבל הוא מהונדס כדי להגן על הרכב שלך מפני שקשוק, הסטה, וקורוזיה מסורתית מתכת רישוי מסגרות לגרום.הם הלכו הימים של לך צורך לדאוג לגבי הצבע שלך מקבל שרט.לנהוג בביטחון 360 הגנה כל השנה!.עמיד בפני מזג אוויר - תעשייתי פרימיום סיליקון מספק חזק ועמיד הגנה, עמידה בפני טמפרטורות הנעות בין -26°F 329°F, אף פעם לא דועך, פיצוח, או כיפוף. 5. נבנה ניקוז החריצים הממוקמים בתחתית לאפשר גשם, קרח, ושלג בקלות לחלחל החוצה, להבטיח את הצלחות להישאר להחליד ולהכתים חינם. 100% רחוב משפטית - אפס הרישוי או מדבקה חסימה.לנהוג בבטחה, עם שקט נפשי בידיעה שלך רישוי תוך עמידה בתנאי החוק.התקנה קלה עבור Secure Fit - מגיע עם 8 חלודה הוכחה, ברגים, משאיר מספיק מקום בנוחות וללא מאמץ לשבור לך את לוחית הרישוי לתוך המקום.מותקן פעם אחת, את הכיסוי melds בצורה חלקה עם לוחית הרישוי שלך, הנחת את זה שטוח נגד הרכב שלך ללא עיוות או כיפוף, שכיסו אותו היטב תוך הגנה מלאה.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה