• חדש
הידד. רישיון רשמי על ידי ארצות הברית חיל הנחתים ו-יד בטנסי, מנהג זה בלוק עץ סימן אמצעים 4X12 ס מ. אותנטי, אמריקניים מתנה עבור משפחה או חבר.

הידד. רישיון רשמי על ידי ארצות הברית חיל הנחתים ו-יד בטנסי, מנהג זה בלוק עץ סימן אמצעים 4X12 ס מ. אותנטי, אמריקניים מתנה

ILS 134.55
טובה זמינה

כמות

סימן קורא : הידד.הנחתים של ארה " ב.המומחיות הדפסה : עיצוב מודפס על העץ ומאפשר את התכונות ואת התבואה להישאר גלויה.מוכן לתלות : חריץ מנעול מאפשר הרכבה מהירה של פלאק על כל קיר.גודל 3.5.x 12.חינם עומד : הגדרת על שולחן, מדף, במטבח, שולחן קפה, בכל מקום בבית או במשרד.פריטים : מבחר ייחודי של מצחיק, חצוף, מעורר השראה, ציני. מחמם את הלב מתנות.באמריקה מהשורש UPNo קיצורי דרך.הבנים כאן במפעל גאים מאוד בעבודה שלנו.אתה תמצא את האותנטיות ואת מקורי אומנות בלב מהעשייה שלנו.השלט שלך מתחיל כמו עץ פסיס אנחנו מיל, לחתוך לגודל, וחול כדי smoothfinish.ואז להדפיס ישירות על משטח עץ באמצעות environmentallysafe השיטה שפיתחנו אחרי שנים של ניסיונות מושלם.תהליך זה משלב את התמונה ואת העץ בצורה חלקה המאפשר thenatural גרעין של העץ יישאר גלוי מאחורי העיצוב.כל סימן שנעשה תהיה ייחודי בדרכו שלו נתן את naturalcharacteristics של העץ.כל תכשיט נעשה בעבודת יד. במדינת טנסי מ מקומי מחורץ, פרקט עץ.הסינגל שלנו מיגון עץ סימנים תכונה אופקי מנעול מעבר backallowing קל המיקום על כל הקיר אם אתה מעדיף אחד או twonails לתצוגה.אנו ממליצים להשתמש בשני קטן הגמר ציפורניים ourhorizontal סימנים כדי לשמור על איזון.מספר מיגון סימנים הם חברו יחד עם שני הרצים באמצעות שני glueand הציפורניים כדי ליצור לאורך זמן הקשר בין החומרים.אורך ofgenuine עור נמשך בין הרצים מסוקס על bothends לשימוש תלויים.קטן יותר, 4x4 סדרה כנ " ל לעשות שימוש באורך של עור istied לולאה ומשך דרך טרום קדח חור.הקשר הוא synchedinside את חור המאפשר את השלט לשבת שטוחה על שולחן או אחרים flatsurface ללא הפרעות הנגרמות על-ידי העור.כל סימן הוא אז ביסודיות יד שייף, ממותגים באמצעות cattlebrand לשרוף את הלוגו שלנו מאחור.השלט שלך הוא בעבודת יד. במדינת טנסי מ locallymilled, פרקט עץ זה הבנים, אני משתמש כדי ליצור את ההיצע שלנו.התמונה היא עמעום עמידים.אנו ממליצים על שימוש פנימי.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה