• חדש
מלאכותית צמחייה נובעת 6 יח ' ישר סילבר דולר אקליפטוס עלה משי ירוק השיחים פלסטיק צמחים פרחוני ירוק נובעת הביתה מסיבת חתונה קישוט (אפור ירוק)

מלאכותית צמחייה נובעת 6 יח ' ישר סילבר דולר אקליפטוס עלה משי ירוק השיחים פלסטיק צמחים פרחוני ירוק נובעת הביתה מסיבת חתונה

ILS 49.35
טובה זמינה

כמות

✅【חומר עמיד】 מבוא השאר, עשויים משי, ואת הגבעולים עשויים חוט ברזל עטופה בפלסטיק, אז הענף יכול להיות מעוות לתוך צורות שונות.מלאכותי אקליפטוס עמיד למים, עמיד.כל העלים ניתן להסיר מותקן. ✅【מובהק ארז】 מבוא 6 יח ' צמחייה מלאכותית, צמחים כלולים בחבילה.הם שמים מובהק בחבילה, לא לדאוג, זה הולך כדי לעוות. ✅【חיה המראה】 מבוא סוג זה של האביב מלאכותית צמחייה נמצאים אפור ירוק.הם נראה טבעי, כמו חיים וחיות מציאותי, פשוט נראה כמו אחד אמיתי.גודל : כל מלאכותיים משאיר על מלאכות הוא על 25.6"גבוה, 7.48"מ קוטר.אלה צמחייה מלאכותית לא צריך מים, אור שמש, דשן.הם לעולם לא לקמול וליפול. ✅【רב תכליתי】 מבוא צמחייה פרחונית יפה תפאורה הביתה, חתונה, ערב המסיבה, ארוחת ערב, קניות ומסיבות.הם לא רק להוסיף תוספת חיוניות טבעי הגיוני לך הביתה,חתונה, גם להוסיף קצת צבע ומרקם זרי פרחים. ✅【לקצץ לגודל שאתה רוצה】 : הגבעולים עשויים חוט ברזל עטופה בפלסטיק.אם הגודל הוא יותר מדי זמן, אתה יכול לחתוך אותם לגודל שאתה רוצה עם מספריים או מלקחיים; או שאתה יכול לסובב אותם כדי להתאים את גובה מתאים. . .שלנו אקליפטוס ענפים ארוזים באופן ישיר על האריזה, ולא כפוף מקופל לתוך אותם.אתה תקבל מלא ענף אקליפטוס, אל תדאג, זה הולך כדי לעוות. . .

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה